Jaki głośnik Bluetooth do 100zł kupić? Ranking wybranych modeli!

Głośniki Bluetooth bez wątpienia nadal biją rekordy popularności. Niezależnie od tego, czy korzystasz z przenośnego głośnika Bluetooth na plaży, czy słuchasz muzyki w kuchni, masz gwarancję dobrej jakości dźwięku i wspaniałych wrażeń. Zebraliśmy listę najlepszych dostępnych głośników Bluetooth do 100 zł. Niezależnie od tego, czy szukasz inteligentnego głośnika, czy małego boomboksa na wycieczkę kempingową, w naszym rankingu z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Głośnik Bluetooth 3W - Forever BS-100 z mikrofonem

jest wysokiej jakości. Produkt jest malutki i poręczny, dzięki czemu możesz zabrać go wszędzie. Ponadto jego cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Urządzenie wykorzystuje funkcję Bluetooth 2.1. Istnieje możliwość połączenia go przewodem ze sprzętem AUX. Ma wbudowany akumulator o pojemności 300 mAh. Dzięki temu można słuchać muzyki nieprzerwanie przez 4 godziny. Pasmo przenoszenia to 280 Hz - 16 kHz, a wejścia, jakie posiada to: microSD, miniUSB, jack 3,5 mm. Występuje w kolorze czarnym.

Głośnik Bluetooth 3W - Forever BS-750 z lampką

to model wyprodukowany przez firmę Forever. Występuje w dwóch wariantach kolorystyczny i nie różnią się one od siebie ceną. Jak sama nazwa wskazuje, głośnik ten przypomina swoim wyglądem lampkę i jest wyposażony w małe światełko LED. Ponadto ma wbudowane radio, odbierające wiele stacji. Paruje się z telefonem za pomocą funkcji Bluetooth 2.1. Dzięki niej urządzenie ma zasięg 10 metrów. Poza tym można na nim odtwarzać muzykę do 5 godzin bez żadnej przerwy. Obsługuje karty pamięci do 32 GB i posiada mikrofon. Zasilany jest akumulatorem 1200 mAh oraz jest kompatybilny z systemami Android i iOS.

Głośnik Bluetooth 3W - Forever PBS-100 z radiem i mikrofonem

srebrny również jest sygnowany marką Forever. Przede wszystkim głośnik ten jest bardzo estetyczny i kompaktowy, dzięki czemu jest też poręczny. Występuje jeszcze w dwóch wariantach kolorystycznych: różowe złoto i czerń. Używa funkcji Bluetooth 3.0 i ma zasięg na 10 metrów. Po całkowitym naładowaniu, urządzenie może działać 2,5 godziny bez przerwy. Posiada inteligentny system informacji głosowej, diodę LED i regulację głośności. Ma wejście microSD, miniUSB oraz jack 3,5 mm. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami, z funkcją Bluetooth 3.0 lub nowszą. Dołączona instrukcja obsługi jest w kilku językach.

Głośnik Bluetooth 1.8W - Huawei AM08 Little Swan z mikrofone

jest absolutnym hitem zarówno tego sezonu, jak i poprzedniego. Urządzenie to przeznaczone jest dla nawet najbardziej wymagających użytkowników, dla których bardzo ważna jest wysoka jakość dźwięku pochodzącego z urządzenia. Obudowa również zachwyca, głośnik ma malutką szyjkę, niczym łabędź. Głośnik marki Huawei wykorzystuje nowoczesną technologię Bluetooth 4.0. Dzięki swojemu pojemnemu akumulatorowi, działa do 4 godzin przy ciągłym używaniu. Największe atuty urządzenia to:

Imponujący efekt dźwięku przestrzennego 360,
Wygodny w obsłudze, sterowanie 5 przyciskami dotykowymi,
Wyposażony w mikrofon o wysokiej czułości do rozmów w trybie głośnomówiącym,
Kompatybilny z odtwarzaczem multimedialnym z obsługą Bluetooth, telefonem, iPodem, iPadem, urządzeniami z Androidem,
Rozmiar mini (10,1 x 10,1 x 10,1 cm) i lekki (243 g)